Szukaj

Informacja

Najczęściej kupowane

SUMIN Saletra Amonowa uniwersalny nawóz azotowy 3kg Zobacz większe

SUMIN Saletra Amonowa uniwersalny nawóz azotowy 3kg

Nowy produkt

29 Przedmioty

12,00 zł brutto

Zrób zakupy za minimum 200 zł i otrzymaj darmową przesyłkę.

Więcej informacji

Saletra Amonowa Sumin jest nawozem uniwersalnym, przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny warzywnicze, ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki. Zawiera w swoim składzie azot w wolno działającej formie amonowej i szybko działającej azotanowej. Dla uniknięcia strat azotu na stanowisku o odczynie zasadowym lub po wapnowaniu, nawóz dokładnie wymieszać z glebą. Przed wysiewem saletrę amonową można zmieszać z superfosfatem granulowanym, fosforanem amonu, nawozami potasowymi i większością nawozów wieloskładnikowych. Saletra amonowa może być stosowana na glebach kwaśnych, ale należy pamiętać o jej zakwaszającym działaniu. Nawóz można wykorzystywać jako dodatek do kompostowania w ilości 2-4 kg na m3 kompostowanej masy.

*Uwaga! Połowa dawki przed siewem/ sadzeniem, reszta pogłównie zgodnie z załączoną instrukcją

Środki ostrożności i warunki BHP
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku UWAGA utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zgłosić się pod opiekę lekarza.

• Zawiera dwie efektywne formy azotu: natychmiast działającą azotanową i wolniej działającą amonową. • Zawiera wapn i magnez. • Nawóz uniwersalny do stosowania przedsiewnego i pogłównego. • Nie zbryla się trwale. • Jednorodna granulacja nawozu umożliwia równomierny wysiew.

Produkty powiązane