Szukaj

Informacja

Najczęściej kupowane

Obornik bydlęcy granulowany 5L Zobacz większe

FLOROVIT obornik bydlęcy granulowany 5l

Nowy produkt

21 Przedmioty

24,00 zł brutto

Zrób zakupy za minimum 200 zł i otrzymaj darmową przesyłkę.

Więcej informacji

Obornik bydlęcy granulowany to w pełni naturalny nawóz organiczny przeznaczony do zasilania upraw warzywnych, działkowych i sadowniczych, w tym także do roślin ozdobnych i doniczkowych. Nowoczesna technologia przetwarzania i oczyszczania sprawia, że obornik zachowuje wszelkie substancje próchniczne, odżywcze i mineralne, a jednocześnie nie zawiera nasion chwastów i patogenów.

Granulowana forma nawozu umożliwia stopniowe uwalnianie składników odżywczych oraz substancji humusowych, które mają znaczący wpływ na poprawę struktury gleby.

Stosowanie: Nawóz należy stosować w odpowiedniej ilości w okresie od 1 marca do 30 listopada. Uprawy pod osłonami można nawozić przez cały rok.

Obornik bydlęcy może być stosowany do przygotowania podłoża przed nowymi nasadzeniami, zachowując odstęp minimum 10 dni przed siewem/sadzeniem. Produkt nadaje się również do dokarmiania roślin już rosnących. Należy jednak zachować odstęp minimum 21 dni od nawożenia do zbioru.

Zalecaną dawkę nawozu należy równomiernie rozsypać na powierzchni, wymieszać z glebą i obficie podlać. Po zastosowaniu obornik ulega całkowitemu rozpadowi i zostaje wchłonięty w okresie 1 miesiąca.

Nie należy stosować nawozu na pastwiskach, glebach zalanych wodą, przykrytych śniegiem, na terenach zamarzniętych a także podczas opadów deszczu.

Opakowanie: 5 l

Produkty powiązane