Szukaj

Informacja

Najczęściej kupowane

SUMIN Grevitax stymulator wzrostu 10ml Zobacz większe

SUMIN Grevitax stymulator wzrostu 10ml

Nowy produkt

29 Przedmioty

11,00 zł brutto

Zrób zakupy za minimum 200 zł i otrzymaj darmową przesyłkę.

Więcej informacji

Sumin Grevitax stymulator wzrostu-stosowany doglebowo i dolistnie stymuluje wzrost roślin wpływając na wielkość i jakość plonu oraz zwiększenie masy roślin. Poprawia witalność i ukorzenianie roślin już od pierwszych faz wzrostu. Jest środkiem wspomagającym uprawę roślin – stymulatorem wzrostu wpływającym na poprawienie odżywiania roślin w makro- i mikroskładniki, przeznaczonym do stosowania w uprawach warzyw w gruncie i pod osłonami. Stymulator może być stosowany w całym okresie wegetacji począwszy od traktowania nasion do podlewania oraz opryskiwania roślin. 

Grevitax - ułatwia pobieranie składników pokarmowych przez co wpływa na kondycję upraw, poprawia niekorzystne warunki uprawy spowodowane stresem wodnym, niewłaściwymi warunkami uprawy, dużymi wahaniami wilgotności powietrza w szklarni itp. Ze względu na swój skład stymulator jest niezwykle cennym źródłem naturalnych związków flawonoidowych, zwanych przeciwutleniaczami

i naturalnego kwasu askorbinowego.


Stymulator jest bezpieczny dla ludzi, zwierząt domowych i hodowlanych.

 

Zakres stosowania:

 

1. Warzywa w gruncie - bób, cebula, ogórek, pomidor, fasola, groch siewny, marchew, pietruszka korzeniowa, pasternak, seler, burak ćwikłowy, kapusta głowiasta biała, kapusta pekińska, sałata lodowa, kalafior, brokuł, rabarbar.

2. Warzywa pod osłonami – oberżyna, ogórek, pomidor, papryka, sałata.

Opakowanie: 10ml

Produkty powiązane